Back to top

Uitvaartplechtigheid van Mgr. Henri Lamiroy

Omschrijving Mgr. Henri Lamiroy werd geboren in het Oostvlaamse Heurne op 29 augustus 1883. Hij werd tot hulpbisschop gewijd in de Sint-Salvatorskathedraal op 14 oktober 1929 en werd bisschop van het bisdom Brugge op 18 december 1931 in opvolging van Mgr. Waffelaert. Zijn wapenspreuk luidde: 'In Caritate Christi'. Hij overleed in Brugge op 10 mei 1952. De rouwstoet is aangekomen bij de Sint-Salvatorskathedraal.
Locatie Brugge, Centrum, Sint-Salvatorskerkhof
Datering 1952-05-00
1952-1952
Inventarisnummer BRU001023918
BRU001023918
Soort negatief
Vervaardiger Manertz Georges (Brugge)
Collectie: Stadsarchief Brugge

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit item

Plaats een reactie

Voornaam en naam
Emailadres
Titel
Bericht